Agenda

 

Amerikaanse Vogelkers verwijderen

Donderdag, 28. November 2019, 09:00 - 13:00

Komende donderdag gaan wij opnieuw naar het Lonnekermeer. Landschap Overijssel is hier in het bezit gekomen van een bosgebied grenzend aan het Lonnekermeer dat tot voor kort in gebruik is geweest bij een hondenclub. In dit bosgebied staat veel Amerikaanse vogelkers (Prunus Serotina), deze gaan wij zo goed mogelijk verwijderen door jonge exemplaren uit te steken en grotere af te zagen nadat wij eerst de stronk hebben geschild om uitlopers tegen te gaan.

Het terrein is gelegen tussen de Noordweg, Hartjesbosweg en Smeenkweg.

LET OP! Wij verzamelen zoals altijd om 9.00 uur, ook nu op de hoek van de Noordweg met de Smeenkweg, hier is de ingang naar het terrein.
Het verzamelpunt is te bereiken vanaf de Weerseloseweg en vanaf de Leutinkveldweg door de Smeenkweg te volgen tot aan de kruising met de Noordweg. De wegen in dit gebied zijn alle zandwegen die door de regen slecht begaanbaar zijn geworden, kom daarom zo veel mogelijk met de fiets naar het verzamelpunt.

 Verzamelpunt Lonnkermeer hoek Noordweg Smeenkweg

Wij werken tot ongeveer 12.30 uur, onderbroken door een pauze om 10.30 uur in het veld, neem voor deze pauze iets te eten en te drinken mee en een krukje of iets anders waarop je droog kunt zitten.

Kom je wat later en kun je de werkplek niet vinden dan ben is Roel op werkdagen altijd bereikbaar op zijn mobiele nummer.

Locatie Lonnekermeer
Contact Roel Munneke